Велосипедист їхав 2 год зі швидкістю 12,6 км/год і 4 год зі швидкістю 13,5 км/год. Знайдіть середню

швидкість на всьому шляху. З об'ясненням будьласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Антон.

Ответ:

12.6*2=25.2 км

13.5*4=54 км

25.2+54=79.2 км

2+4=6 час

79.2:6=13.2 км/час - ср. скорость

Пошаговое объяснение: