Помогите пожалуйста решить.одне число 40 друге число становить 60% вид першого,а третэ 23% вид

другого.знайди середнэ арифметичне цих чисел​

Ответы на вопрос

Отвечает Суслова Таня.

Ответ:

23 + 13/75

Пошаговое объяснение:

Нехай перше число - a, друге - b, третє - c.

a = 40

b = 60% * a

c = 23% * b

(a + b + c) / 3 -?

b = 60% * a = 6/10 * a = (6 * a) / 10 = (6 * 40) / 10 = 6 * 4 = 24

b = 24

c = 23% * b = 23/100 * b = (23 * b) / 100 = (23 * 24) / 100 = (23 * 6) / 25 = 138/25 = 5 + 13/25

a = 40

b = 24

c = 5 + 13/25

(a + b + c) / 3 = (40 + 24 + 5 + 13/25) / 3 = (69 + 13/25) / 3 = 23 + (13/25)/3 = 23 + 13/75

Відповідь: 23 + 13/75