наборі 2, a, b, c, 500 кожне число, починаючи з третього, дорівнює добутку двох попередніх.

Знайдіть добуток чисел abc

Ответы на вопрос

Отвечает Лугинин Никита.

bc=500

b=2a

c=ba=2a*a=2a²

bc=2a*2a²=4a³⇒a³=125⇒a=5

bc*a=500*a=500*5=2500

Ответ: 2500.