Множення раціонвльних чисел. 1) Закінчіть речення « Добуток двох чисел з різними знаками

дорівнює... 2) Знайдїть добуток чисел -16 ї 4 3) Обчисліть: 4 * ( - 41 ) 4) Добуток дев'яти від'ємних чисел є число..... 5) Якщр добуток двох протилежних чисел дорівнює -16, то ці числа дорівнюють...... Розв'яжіть рівняння 4(х+7)=0​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)числу знак якаго аналогічний до знаку більшогоза модулем числа

2)-16+4,3=-11.7

3)-164

4)Відємне

5) -8

6)X+7=0:4

Х+4=0

Х=0-4

Х=-4