1. Закінчіть речення: добуток двох відємних чисел дорівнює...2.знайдіть добуток чисел -15 і 3 3.

Обчисліть 32×(-3). 4. Добуток шести відємних чисел є число... 5. Якщо добуток двох протилежних чисел дорівнює -9, то ці числа дорівнюють.... 6. Розвяжіть рівняння 5( x-6)=0.

Ответы на вопрос

Отвечает Шуляковская Надя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)добуток двох відємних чисел дорівнює додатньому числу

2)-15×3 = - 45

3)32 × (-3) = - 96

4)Добуток шести відємних чисел є число додатнє

5)Якщо добуток двох протилежних чисел дорівнює -9, то ці числа дорівнюють одне від'ємне а друге додатнє( 1 × (-9) )

6)5(х-6) =0

   5х - 30 = 0

   5х = 30

    х= 6