Довжина однієї сторони прямокутника 12 см. Це у 3 рази більше, ніж його ширина. Знайди периметр.


Ответы на вопрос

Отвечает Брусак Тёма.

Відповідь:

14

Покрокове пояснення:

12/3=4 це ширина

П=3+4+3+4=14