Чому дорівнює добуток коренів рівняння X²-2x-5=0? а)-5, б) -2, в) 2, г) 5. Какой правильный?


Ответы на вопрос

Отвечает Рябуша Игорь.

Відповідь:  -5 a

Покрокове пояснення:  

D=4+5*4=24  D=26

Дискримінант = х1=2-2√6/2 і  х2=2+2√6/2 два виносимо за дужки і получається (1-√6) *(1+√6)= 1-6 = -5