Для приготування розсолу для консервування огірків беруть солі та води у відношенні 1:8 відповідно.

Скільки грамів солі потрібно для приготування 360г розсолу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дунец Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

на 1 часть соли  берут 8 частей воды

1 часть -х г

8 частей -8х  г

всего х+8х=360

9х=360

х=360:9

х=40 г соли для 360 г рассола

Отвечает Евтеев Тимофей.

360/(1+8)=40/г/ на 1часть,

Ответ 40 г соли.