Для консервування родина підготувала 5 ящиків помідорів по 6 кг у кожному і 2 ящики огірків по 5

кг. У скільки разів менше огірків, ніжпомідорів, підготувала родина для консервування?​

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

5х6=30 помидоров

2х5=10 огурцов

30/10=3 во столько раз

ответ: в 3 раза.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Скрипченко Алёна.
1) 5•6=30(кг)-підготували помідорів
2) 2•5=10(кг)-підготували огірків
3) 30:10=3(р.)-у стільки разів огірків менше, ніж помідорів
Відповідь: у 3 рази