Колекція Павлика налічує 1440 поштових марок, 25% колекції - це марки про комах, 45%колекції - це

марки про птахів,а решта -марки про рослини. Скільки марок про рослини в колекції Павлика? Розвяжіть задачу двома способами​

Ответы на вопрос

Отвечает Гонтарь Валерия.

Ответ:

100%-45%-25%=30%   1440×30÷100=432   Марок про комах і птахів:25%+45%=70%

1440×70÷100=1008

Марок про рослин:

1440-1008=432

Пошаговое объяснение: