Знайти значення виразу-6a — (а — 7b), якщо b - а = -3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Куцяба Віка.

-6a — (а — 7b)=-6a — а + 7b=-7а+7b=

=7(b-a)

якщо b - а = -3

7(b-a)=7*(-3)=-21