Спростіть вирази: -4,2х × (-5у) 8m+5р-13m-р k-(17-k)+(k+30) -6 (4+a)+8 (a-6) Знайти значення

виразу: (-1,42-(-3,22))÷(-0,8)+(-6) × (-0,7) Спростіти вираз і обчисліть його значення: 1,5 (-2,4а+3,8в)-1,6 (2,5а-в),якщо а =2,в=-3 5 -9 (5,(3)4р-1 5 n )-6,4(-8p+2,5p), якщо р=-10,n= -0,1 Знайти значення виразу якщо 6в-2=-1,92 (4а+3в)-3 (2а+6в) Розв'язати рівняння: 0,6х=-2,4 5 17 -2 6 × =18

Ответы на вопрос

Отвечает Чебан Лера.

Ответ:

1) - 4,2x * (- 6y) = (- 4,2 * (- 6)) * xy = 25,2xy;

2 )8m + 5p - 13m - p = (8m - 13m) + (5p - p) = - 5m + 4p;

3) k - (17 - k) + (- k + 30) = k - 17 + k - k + 30 = (k + k - k) + (- 17 + 30) = k + 13;

4) - 6(4 + a) + 8(a - 6) = (- 6) ^ 4 + (- 6) * a + 8 * a + 8 * (- 6) = - 24 - 6a + 8a - 48 = (- 6a + 8a) + (- 24 - 48) = 2a - 72.