В автопарку було 120 легкових автомобілів. Вантажні автомобілі станови ли 65% від кількості

легкових і від кількості автобусів. Скільки вантажних фвтомобілів і скільки автобусів було в автопарку?яка буде умова?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бегунов Ник.

Пошаговое объяснение:

х - грузовые автомобили.

х - 65%

120 - 100%

х=65×120/100=65×1,2=78 грузовых автомобилей было в парке.

78÷(13/65)=78×65/13=6×65=390 автобусов было в парке.