Перший член арифметичної прогресії а1=-5 а різниця d=2 обчисліть шостий член цієї прогресії​


Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Паша.

Відповідь:

a6 = 5

Покрокове пояснення:

a1= -5

a2=a1 + d

a2= -5+2

a2= -3

a3=a2 + d

a3= -3 +2

a3= -1

a4= a3 + d

a4= -1 + 2

a4= 1

a5= a4 + d

a5= 1 + 2

a5=3

a6= a5 + d

a6= 3 + 2

a6= 5