за три дні туристи подолали 75 км.Першого дея вони пройшли 2/5 усього шляху,другого -80%

відстані,пройденої першого дня,а третього решту.Скільки км пройшли туристи першого дня і третього лня

Ответы на вопрос

Отвечает Добренький Дима.

Ответ:

Відповідь: 30км туристи пройшли першого дня, 21км туристи пройшли другого дня.

Пошаговое объяснение:

1) 150×2/5=30(км)

2) (30×80):100=24(км)

3) 75-(24+30)=21(км)