за три деі туристи подолали 75 км.Першого дня вони пройшли 2/5 усього шляху,другого 80%

відстані,пройденої першого дня,а третього решту.Скільки км пройшли туристи першого дня і третього дня

Ответы на вопрос

Отвечает Зорникова Катерина.

Ответ:21 км

Пошаговое объяснение:1.

75:5*2=30 1 дня

#2 30:100*80 =24 км 2 дня

#3 75-30-24=21 км 3 дня