Туристи на байдарках першого дня пройшли 25 %, другого дня – 35 % усього шляху, а третього – решту

20 км. Заповніть пропуски. Третього дня туристи подолали % шляху. Довжина усього шляху км.

Ответы на вопрос

Отвечает Куденов Тантал.

Ответ:

400км

Пошаговое объяснение:

25%+35%=60%

100%-60%=40%

40%=0.4

20*0.4=8

8*25+8*35=380км

380+20=400км