Знайдіть середню лінію трапеції якщо її основи дорівнюють 6 см і 11 см


Ответы на вопрос

Отвечает Внучко Рената.

Ответ:

  1. середня лінія=
  2.  \frac{6 + 11}{2}  =  \frac{17}{2}  = 8.5