1. Одна сторона паралелограма на 18 см більша за іншу, а периметр дорівнює 128 см. Знайдіть сторони

паралелограма. 2. Основи трапеції відносяться, як 3:7, а їх різниця дорівнює 18 см. Знайдіть середню лінію трапеції. 3. На сторонах ACi ВС ДАВС взято точки KiP так, що РК паралельна AB. Знайдіть АВ, якщо СК = 5см, AK = 4 см, РК = 3см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Юля.

Пошаговое объяснение:

1

b=х cм одна сторона

а=18+х см другая сторона

Р=2(а+b)

128=2(18+х+х)

128=2×(18+2х)

128=36+4х

4х=128-36

4х=92

Х=23 см одна сторона

18+23=41 см другая сторона

Ответ : 23 см; 23см ;41 см ; 41 см

2

b=3х см меньшее основание

a=7х см большее основание

7х-3х=18 см

4х=18

Х=4,5

3×4,5=13,5 см меньшее основание

7×4,5=31,5 см большее основание

Средняя линия m =(a+b) /2=

=(13,5+31,5)/2=22,5 cм

3

АС/СК=АВ/РК=СВ/СР

АС/СК=АВ/РК

АС=АК+СК=4+5=20 см

20/5=АВ/3

5АВ=20×3

5АВ=60

АВ=12 см