Дівчинка зайшла в ліфт на третьому поверсі 6-поверхового будинку, проїхала два поверхи і вийшла. На

якому поверсі вийшла дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Донецкий Владимир.

Ответ:

На 6.

Пошаговое объяснение:

6 Саме тут вона вийшла.

5 (другий поверх, який вона проїхала)

4 (перший поверх, який вона проїхала)

3 Дівчинка

2

1

Проїжджаючи два поверхи, дівчинка вийде на третьому по номеру. Тобто номер поверха дорівнює номеру поверха, на який вона зайшла + (або мінус, якщо їхала униз) 3.

У випадку, якщо вона їхала вверх, вона вийде на 3 + 3 = 6 поверсі. Це видно на схемі.

Але якщо вона їхала донизу, то їй доведеться вийти на 3-3=0 поверсі. Але ж такого немає!

Тобто єдина відповідь - на 6.

Отвечает Батомункуева Ирина.

Ответ:

3+2=5

Дівчинка вийшла на п'ятому поверсі.