БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖИТЬ!!! Робот зайшов у ліфт Робоцентра на певному поверсі. Проїхав до поверха з

номером, протилежним до того, на якому зайшов, опустився на 5 поверхів униз, піднявся на 12 угору та вийшов на 9 поверсі. На якому поверсі робот зайшов у ліфт?

Ответы на вопрос

Отвечает Турчина Ксюша.

Відповідь:

Робот зайшов у ліфт на ( -2 ) поверсі.

Покрокове пояснення:

Пройдемо шлях Робота у зворотньому порядку.

1) Почнемо з 9 поверху.

2) Опустимось на 12 поверхів:

9 - 12 = -3 поверх.

3) Піднімемось на 5 поверхів:

-3 + 5 = 2 поверх.

4) Проїдемо до поверха з номером, протилежним до 2:

2 × ( -1 ) = -2 поверх.

Перевірка:

1) Робот зайшов у ліфт на ( -2 ) поверсі.

2) Проїхав до поверха з номером, протилежним до того, на якому зайшов:

-2 × ( -1 ) = 2 поверх.

3) Опустився на 5 поверхів униз:

2 - 5 = -3 поверх.

4) Піднявся на 12 угору:

-3 + 12 = 9 поверх.

Робот вийшов на 9 поверсі.

Усе вірно.