Шенбердiн диаметрі 24 (п = 3). а) Шенбердiн узындыгын табыныз. b) Денгелектін ауданын табыныз.

1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Виктория.

Пошаговое объяснение:

D = 24 ед

π = 3

С = ? ед

S = ? eд²

С = πD

C = 3 * 24 = 72 ед

S = πR²

R = D : 2 = 24 : 2 = 12 ед

S = 3 * 12² = 3 * 144 = 432 ед²

1 0