Жер экваторының ұзындыгы жуык шамамен 40000 км, ал диаметрі экватордың 8/45 бөлігін құрайды.

Жердің диаметрі жуық шамамен неге тең? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Парыген Денис.

Ответ:

7111 км

Пошаговое объяснение:

Длина экватора Земли составляет около 40000 км, а диаметр - 8/45 часть этого. Каков приблизительный диаметр земли?

Диаметр земли

40000 км · 8 / 45 = 320000 / 45 км = 7111,(1) км ≈ 7111 км

Вообще-то диаметр земли ≈ 12740 км!!!