Отинемин тез арада шыгарып беринизши. Тик торт бурыштын Ауданы 204см квадрат ени 12см.Тик торт

бурыштын узындыгын озгертпей енин 25% ке кемиткендеги онын ауданын табындар!Есепти пропорция куру аркылы шыгарындар.Отинемин комектесинизши тез арада

Ответы на вопрос

Отвечает Гулынская Юлия.
12 --------------------100%
x------------------------85%
x=12x85/100 = 10.2
 узындык = 204/12 =17см
S = 17 x 10.2 = 173.4 см квадрат