Основи трапеції дорівнюють 6і 8 см а бічні сторони 4 і 4 знайдіть периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Р=4+6+4+8=22(см)

Пошаговое объяснение:

.....