Складіть раціiональний вираз до задачі та спростіть його. Власна швидкість руху блакитної акули

становить 19 км/год. Визначте час (у год), який витратить акула на подолання відстані 25 км за течією та повернення на- зад (тим самим шляхом), якщо швидкість течії v км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает روايات فلاد.

t=S/V

t=S/(19+v) + S/(19-v)

t=25(1/(19+v)+1/(19-v))

t=25*(19-v+19+v)/(19²-v²)=25*38/(361-v²)=950/(361-v²) часов - это ответ.