Записати 4 вирази у яких зменшуване й відємник однакові.Чому дорівнює їх різниця?Зробити

узагальнення.

Ответы на вопрос

Отвечает Кравец Валерия.

Ответ:

45-45=0

39-39=0

27-27=0

98-98=0

Пошаговое объяснение:

просто однакові цифри і завжди виходить 0