Запиши числові вирази, якщо: а) Зменшуване 24, від'ємник 7. 6) Зменшуване 85 від'ємник 15. в)

Вiд'ємник 17, зменшуване 43. г) Рiзниця чисел 527 19.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисица Алина.

Ответ:

а) 24-7=17

б)85-15=70

в)43-17=26

г)529-19=508