Діти підготували завдання для гри-мандрівки за мотивами філь мів про піратів. У завданнях передба-

чалися запитання про вирази (числові й буквені), рівності (числові й рівнян- ня), нерівності (числові й буквені). Склади завдання, які можна запро- понувати під час цієї гри мандрівки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Огалев Олег.

Основуюсь на вашій просьбі, ось декілька прикладів завдань для гри-мандрівки за мотивами фільмів про піратів, які містять запитання про вирази, рівності та нерівності:

1. Завдання з числовими виразами:

  - Обчисліть вираз: 3 * (8 - 4) + 2.

  - Знайдіть значення виразу: 2^3 - 5 * 2.

  - Порахуйте результат виразу: 10 + (6 - 3) * 2.

2. Завдання з буквеними виразами:

  - Замість літери x вставте вираз: 2 * x + 3 - 4.

  - Розв'яжіть рівняння: 3y - 7 = 5y + 2.

  - Обчисліть вираз: a^2 + b^2 - 2ab.

3. Завдання з числовими рівностями:

  - Знайдіть значення x в рівнянні: 2x - 5 = 3x + 2.

  - Розв'яжіть рівняння: 4(2y - 1) = 8 - 3y.

  - Вирішіть рівняння: 2(x + 3) - 5 = 4x - 7.

4. Завдання з числовими нерівностями:

  - Визначте інтервал значень x у нерівності: 3x - 7 > 2x + 4.

  - Розв'яжіть нерівність: 2y + 5 < 3y - 2.

  - Встановіть, які значення x задовольняють нерівність: 4x + 2 ≤ 3x + 9.

Будь ласка, зверніть увагу, що це лише приклади і ви можете варіювати та адаптувати завдання до потреб та рівня учасників гри.