Допоможіть будь ласка. Знайди від'ємник, якщо зменшуване дорівнює 48, а різниця- 25. Знайди

різниця, якщо зменшуване дорівнює 57, а від'ємник -32.

Ответы на вопрос

Отвечает Вансович Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)х- 48=25

х= 25 +48

х= 73

2)57 - 32=х

х= 25

Отвечает Боярский Никита.

Пошаговое обьяснение:

1) X- 48 = 25

Х= 48 + 25

Х= 73

2) 57 - 32 =х

Х= 25