Г. Для гуртка купили 9 однакових олівців вартістю 36 грн і 6 однако- вих альбомів вартістю 48

грн. Що дорожче: олівець чи альбом —і на скільки гривень?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никита Измайлов.

Ответ:альбом дорожче олівця на 4 грн

Пошаговое объяснение:

36:9=4(грн)-коштує 1 олівець

48:6=8(грн)-коштує 1 альбом

8-4=4(грн)-на стільки дорожче альбом