3. Для гуртка купили 9 однакових олівців вартістю 36 грн і 6 однако- вих альбомів вартістю 48

грн. Що дорожче: олівець чи альбом —і на скільки гривень?​

Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Полина.

Ответ: альбом дорожче на 4 грн

Пошаговое объяснение:


Отвечает Ковшик Юля.

Ответ:альбом дороже карандаша на 4 грн

Пошаговое объяснение:

48:6-36:9=8-4=4(грн)-дороже альбом