Для гуртка малювання керівник придбав 8 коробок олівців по 6 олівців у кожній,і 3 коробки по 12

олівців.Скільки всього олівців придбав керівник гуртка?

Ответы на вопрос

Отвечает Атепалихина Екатерина.

(8*6)+(3*12)=48+36=84

В: 84