СРОЧНО 50баллов 1. Периметр прямокутника дорівнює 12,4 см, одна з його сторін на 3,8 см менше за

сусідню. Знайти площу прямокутника (у см2) 2. За 3 ручки і 5 олівців заплатили 15 грн 60 коп. Олівець дешевше ручи на 1 грн 20 коп. Скільки коштує (у грн) ручка? 3. Купили 14 листівок по 6 грн і 9 грн, заплативши за усю купівлю 114 грн. Скільки купили листівок за ціною 6 грн? 4.На першій полиці було в 5 разів менше книг, ніж на другій. Коли з другої полиці переклали 10 книг на першу, то на обох полицях книг стало порівну. Скільки книг стало на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Русак Александра.

Ответ:

х— цена карандаша

х+1грн20кон — цена ручки

3(x+120)+5x=1560

3x+360+5x=1560

8x=1200

x=150 коп.

цена ручки — 150+120=270 коп.


Отвечает Скворцова Варвара.

Ответ:

1)12,4-3,8=8,6(см) друга сторона

2)12,4*8,6=106,64(см)-S прямокутника

нехай олывець стоїть х грн тоді ручка стоїть х+1 грн 20 коп переведемо гривні, копійки та складемо і розв `яжемо рівняння

3*(х+120)+5х=1560

3х+360+5х=1560

8х=1560-360

8х=1200

х=1200:8

x=150

відповідь:олівець стоїть 1 грн 50 копійок, а ручка стоїть 2 грн 70 коп

6х+9(14-х)=114

6х+126-9х=114

3х=126-114

3х=12

х=4

х-10=х/5+10

х-х/5=20

4х/5=20х=25

х=25-10=15

Пошаговое объяснение: