854. Периметр трикутника 52 дм. Довжина першої сторони дорівнює 17 м, другої - 23 м. Обчисли

довжину третьої сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жихарев Рома.
52 - ( 17 + 23) = 12 м - третья сторона
Отвечает Меражи Кирилл.

Ответ:P= a+b+c

a=P-(a+b)

a = 52-(17+23)= 12см

Пошаговое объяснение: