Теплохiд плив за течiэю рiчки 2,5 години, по озеру 1,2 години i 3,7 години проти течii рiчки. Який

шлях подолав теплохiд, якщо його швидкiсть за течiэю 24,6 км/год, а швидкiсть течii 1,8 км/год? Прошу помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Маша.

Ответ:

166,56 км

Пошаговое объяснение:

Путь, который преодолел теплоход:

2,5·24,6+1,2·(24,6-1,8)+3,7(24,6-2·1,8)=61,5+1,2·22,8+3,7·(24,6-3,6)=61,5+27,36+3,7·21=88,86+77,7=166,56 км