Катер плив 1,4год за течiэю рiчки i 0,6год проти течii подолавши всього 32,8 км.З якою швидкiстю

катер плив за течiэю,якщо проти течii вiн плив зi швидкiстю 15км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Стыдакова Татьяна.

Відповідь:

1)15*0,6=9(км)-відстань яку подолав проти течії.

2)32,8-9= 23,8(км)- відстань яку подолав за течією.  

3)23,8:1,4= 17(км/год)=швидкість катерр  за течією

Покрокове пояснення: