У першому мішку було у 3 рази більше борошна, ніж у другому. Після того як з першого мішка взяли 15

кг борошна, а з другого — 5 кг, у першому мішку стало на 20 кг борошна більше, ніж у другому. Скільки борошна було у кожному мішку спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Куницына Светлана.

Ответ:

1) 45 ;

2)15

Пошаговое объяснение:

1ом будет-3Х |-15

Пусть 2ом будет-Х |-5

(3Х-15)-(Х-5)=20

3Х-15-Х+5=20

2Х-10=20

2Х=30

Х=30÷2

Х=15

3Х=3×15=45