Ширина прямокутника дорівнює 1,52 дм, а довжина в 10 раз більша за неї. Знайдіть площу і периметр

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Прилепская Оля.

а = 1,52 дм - ширина

b = 1,52 · 10 = 15,2 дм - длина

---------------------------------------------

S = a · b = 1,52 · 15,2 = 23,104 дм² - площадь прямоугольника

P = (a + b) · 2 = (1,52 + 15,2) · 2 = 16,72 · 2 = 33,44 дм - периметр

Вiдповiдь: 23,104 дм² и 33,44 дм.

Отвечает Modlik Dasha.

Пошаговое объяснение:

довжина 1.52* 10=15.2 дм

площа 15.2*1.52=23,104 дм^2

периметр = 15.2+15.2+1.52+1.52=33,44 дм