Площа прямокутника дорівнює 21.28 см²,одна з його сторін-3,8см.Знайти периметир прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Василиса.

Ответ:

S=21.28см^2

1ая сторона х

2ая сторона у

х=у+3.8

Периметр Р=?

S=xy

21.28=y*y+3.8y

y {}^{2}  + 3.8y - 21.28 = 0 \\ d = 3.8 {}^{2}  - 4 \times ( - 21.28) = 99.56

D≈100

у1;2=(-3.8±10)/2=

у1=6.2/2=3.1

у2=-13.8/2=-6.9 это не подходит

значит у≈3.1

х=3.1+3.8=6.86

Периметр =2(6.86+3.1)=19.92