Доброго дня! Знайдіть добуток периметра та площі квадрата, сторона якого дорівнює 2,7 см


Ответы на вопрос

Отвечает Мудрых Георгий.

Пошаговое объяснение:

1)2.7 · 4= 10,8 см периметр квадрата

2) 2.7 · 2.7 = 7,29 см² площа квадрата

3)7,29×10,8=78,732