ПЕРША ЗАДАЧА Склади й запиши вирази для знаходження периметра і площі квадрата зі стороною С

см.Знайди значення виразів,якщо С=12 см. ДРУГА ЗАДАЧА Першого дня на станцію прибуло 7 вагонів вугілля,а другого дня-13 вагонів.Другого дня привезли на 114 т вугілля більше,ніж першого.Скільки тон вугілля привезли кожного дня?ТРЕТЯ ЗАДАЧА Склади вирази для знаходження периметра і площі прямокутника зі сторонами A см та B см.Знайди значення виразів,якщо A=15 см,а B=13 СМ.ЧЕТВЕРТА ЗАДАЧА До першої крамниці привезли 7 мішків борошна,а до другої-9мішків-це на 160 кг борошна більше,ніж до першої.Скільки кілограмів борошна привезли до кожної крамниці?

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Таня.

ПЕРША ЗАДАЧА

Периметр = С+с+с+с =4с- сума всіх сторін

Площа с*с=с^2

Периметр = 4*12=48

Площа =12^2=144

 ДРУГА ЗАДАЧА

Нехай 1 вагон завозить х тонн, тоді за перший день привезли 7х тонн, а за другий - 13х тонн, за другий день привезли на (13х-7х) тонн більше ніж за перший, що за умовою - 114т. Складаємо рівняння.

13х-7х=114

6х=114

х=24

ТРЕТЯ ЗАДАЧА

Периметр=2(А+В)=2(15+13)=56

 

Площа=А*В=15*13=195