Знайдіть різницю і третій член арифметичної прогресії (An), якщо a1 =1; a2=9;​


Ответы на вопрос

Отвечает Горичев Вова.

Ответ:

d=9-1=8

a3=1+2*8=17

Пошаговое объяснение:

d=a2-a1 різница

an=a1+(n-1)d