Петро і Антон живуть на однаковій відстані від школи. Петро йде до школи зі швидкістю 3 км/год, а

Антон- зі швидкістю 4 км/год. Антон дістається школи на 5 хв швидше, ніж Петро. Визнач відстань до школи та час, який витрачає на дорогу кожний хлопчик

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Елена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - расстояние до школы, км.

x/3 -x/4=5/60

(4x-3x)/12=1/12

x=1 км - расстояние до школы.

Время, затраченное на путь в школу Петром:

1/3 ·60=20 мин

Время, затраченное на путь в школу Антоном:

1/4 ·60=15 мин