На шлях до школи Тарас витрачає на 15 хв. Більше ніж Оля. Оля живе на відстані 350 м. від школи, а

Тарас на відстані 1100 м. від школи. Скільки часу витрачає кожний школяр на те щоб дійти до школи, якщо їх швидкості однакові.

Ответы на вопрос

Отвечает Боровик Лидия.

Ответ:

7 хв та 22 хв

Пошаговое объяснение:

1) 1100 - 350 = 750 (м) - різниця у відстані проживання між Тарасом та Олею

2) 750 / 15 = 50 (м/хв) - швидкість школярів

3) 350/50 = 7 (хв) - витрачає Оля

4) 1100/50 = 22 (хв) - витрачає Тарас