0 е Розв'яжи задачу разом з роботом «Агент z». Дмитро й Микола живуть на однаковій відстані від

спор- пивної школи. Дмитро Іде до школи на велосипеді зі швид- ла дістається спортивної школи на 12 хв швидше, ніж Дмитро. Визнач Відстань до спортивної школи та час, який витрачає на дорогу кожний зі швидкістю 15 км/год. Мико- сю 14 км/год, а Микола хлопчик.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Наталия.

Відповідь:

15(х-12)=14х

15х-180=14х

х=180хв

Т= 180-12=168хв

S= 14/180=2.52км

Покрокове пояснення: