Спростити вираз -4c+9c-c+8 і знайдіть його значення якщо c=0; -8; 1/4; -0,25; -2


Ответы на вопрос

Отвечает Ниязбекова Нурай.

Ответ:

4с+8

1)4*0+8=8

2)4*(-8)+8=-24

3)4*1/4+8=9

4)4*(-0.25)+8=7.9

5)4*(-2)+8=0