2.Знайдіть значення виразу: 1) 4:(-0,8)-(2-1)2)12-8х, якщо x=43)3х+4у, якщо x=7, у=-43.Спростити

вираз -2,5х0,4у та знайдіть його значення, якщо x=-1, y=-24. При яких значеннях х дорівнюють значення виразів : 3(x+2)-7 і 2х-9Срочно не понимаю​

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Иван.

Ответ:

1)-6

2)-20

3)5

4) 1,7 но єто не точно

5) усі крім -2 і 0 ( но це не точна і наврядчи правильна відповідь )

Отвечает Алексеева Светлана.
2.
1) 4:(-0,8)-(2-1) = -6
1) 4 : (-0,8) = -5
2) 2 - 1 = 1
3) -5 - 1 = -6

2)12-8х, якщо x=4
12 - 8х =
= 4(3 - 2х) =
= 4(3 - 2•4) =
= 4(3 - 8) =
= 4 • (-5) = -20
Ответ: -20.

3)3х+4у, якщо x=7, у=-4
3х + 4у =
= 3•7 + 4•(-4) =
= 21 - 16 = 5
Ответ: 5.

3.
-2,5х0,4у при x=-1, y=-2
-2,5х • 0,4у =
= -2,5 • 4 •х • у =
= 10 • х • у =
= 10 • (-1) • (-2) = 10 • 2 = 20
Ответ: 20.

4. Приравняем эти выражения друг к другу:
3(x+2)-7 = 2х-9
3(х+2) = 2х - 9 + 7
3х + 6 = 2х -2
3х - 2х = -2 - 6
х = -8
Ответ: -8.