Знайдіть середнє арифметичне перших 50 натуральних чисел


Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Ответ:

S(n) \ n = 1275 \ 50 = 25,5

Пошаговое объяснение:

a(1) = 1

a(n) = 50

S(n) = (a(1) + a(n))\2 * n = (1 + 50)\2 * 50 = 1275

ср. арифм. = S(n) \ n = 1275 \ 50 = 25,5