Середнє арифметичне трьох чисел — 21. Знайди ці числа, якщо перше число в 2,5 разів більше

третього, а друге в 1,5 рази(-ів) більше третього.

Ответы на вопрос

Отвечает Велякин Алексей.

Ответ:

31,5; 18,9; 12,6

Пошаговое объяснение:

x - 3-е число.

(2,5x+1,5x+x)/3=21

5x=21·3

x=63/5=12,6 - 3-е число.

2,5·12,6=31,5 - 1-е число.

1,5·12,6=18,9 - 2-е число.